Doorzoek site

Voor al uw Saab Onderdelen

Onderhoudsset, grote beurt, Saab 9-5, Z19DTH, bouwjaar 2006-2010, ond.nr. 12758727, 12762671, 5465653, 93183412, 93183670, 93165212

Laat als eerste weten wat je van dit product vindt

Excl. BTW: € 67,99 Incl. BTW: € 82,27

Productomschrijving

Onderhoudset voor de Saab 9-5 met een Z19DTH 1.9 150pk dieselmotor.


Set bestaat uit:


Interieurfilter 12758727


Brandstoffilter 12762671


Luchtfilter 5465653


Oliefilter 93183412


Afdichtring carterplug 93183670


Motorolie 93165212

Onderhoudsset, grote beurt, Saab 9-5, Z19DTH, bouwjaar 2006-2010, ond.nr. 12758727, 12762671, 5465653, 93183412, 93183670, 93165212

Meer afbeeldingen

Past dit in mijn auto?

Artikelnr gh1124
Origineelnummer 12758727, 12762671, 5465653, 93183412, 93183670, 93165212
alle mogelijke nummers 12758727, 12762671, 5465653, 93183412, 93183670, 93165212
Model Saab 9-5
Bouwjaar 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
Brandstof Diesel
Transmissie Automaat en Handgeschakeld
Motortype Z19DTH
Carrosserie Saab 9-3 versie 2 cabrio, Saab 9-3 versie 2 sedan, Saab 9-3 versie 2 estate

Cookies zijn kleine tekstbestandjes die door onze website op uw computer geplaatst worden om uw winkelervaring te verbeteren. Door deze cookies kunnen we ervoor zorgen dat onze site op zijn best functioneert en verzamelen we gegevens voor analyse en verbetering van onze website.

In onze privacy statement kunt u een overzicht vinden van alle cookies die door onze website geplaatst worden.

Privacy Statement

Cookies Toestaan Cookies niet Toestaan Sluiten